Marathonbiker Robbert de Nijs heeft zijn ‘Duitse seizoen’ geopend met een tweede plek in de Protective MTB Marathon. De coureur van Flexwinkel hoefde in Bad Harzburg na 72 kilometer alleen zijn meerdere te erkennen in de sterke Duitser Peter Hermann van Centurion Vaude.

De race bestond uit vier ronden en De Nijs kon de eerste twee aanhaken bij Hermann. Hij moest er in de derde ‘vanaf’, leek zich terug te vechten totdat materiaalpech hem opnieuw terugwierp. Uiteindelijk kwam hij daarna na 3.16 uur een kleine zeven minuten achter de winnaar over de streep.

[su_button url=”http://zpn-timing.de/uploads/ergebnisse/2017/BadHarzburg2017Klassen.pdf” target=”blank” background=”#ccd500″]Uitslag Protective Marathon 2017 [/su_button]