NEDERWEERT – Vorige week vochten ze in Meijel een pittige strijd om de eerste plek. Toen was het Edwin Arts die Leon Crienen nipt voor bleef.  Zondag hadden de twee het in Nederweert opnieuw met elkaar aan de stok. Nu was het Crienen die  als eerste binnen was en daarmee de tiende wedstrijd in de Fietssportief.nl Cup op zijn naam schreef.

FietssportiefArts en Crienen reden halverwege de koers bij hun medevluchters Fabio Porco en Lex van Enckevort weg, nadat Arts op een hobbelige strook flink doortrok. Tot een eindsprint tussen de twee kwam het deze keer niet: Arts verloor in de laatste ronde zijn ketting en zag – terwijl hij zelf lopend de finish bereikte – Crienen onbedreigd naar de zege reiden. Porco werd derde, Van Enckevort vierde.

In de Masters-categorie bracht een eindsprint wel de beslissing. Harrie Peeters bleef daarin nipt de Duitser Günther Reitz voor. De derde plek was, op een half minuutje achterstand, voor Frank Janssen. De zege bij de vrouwen was voor Milou Meeuse, die daarmee haar leidende positie in het klassement verstevigde.

Dat deed Crienen met zijn zege ook. De mountainbiker uit Baarlo heeft met 122 punten 11 punten voorsprong op Porco en 22 op Arts. Leider bij de Masters is Peeters. Alle uitslagen en klassementen zijn hier te bekijken. Bovenstaand verslag werd mede mogelijk gemaakt door het wedstrijdblog van de nummer vier in de wedstrijd, Lex van Enckevort.