Brons voor Van Eck en Terpstra op EK eliminator!

16, Van Eck, Jeroen, MPL Specialzed, , NED

Het EK Mountainbike in Darfo Boario Terme is goed begonnen voor de Nederlandse selectie. Zowel Jeroen van Eck als Anne Terpstra pakten vrijdagavond in de straten van het Italiaanse plaatsje een bronzen plak op het onderdeel eliminator.

Van Eck liet daarmee zien dat hij nog steeds tot de besten behoort op zijn specialiteit. De Europees kampioen van 2015, onlangs ook Nederlands kampioen, reed de snelste kwalificatietijd en haalde zonder al teveel problemen de finale. Daarin moest hij zijn meerdere erkennen in Titouan Perrin-Garnier en regerend wereldkampioen Daniel Federspiel.

Terpstra pakte vorig jaar zilver op het EK en dat bleek dus geen toevalstreffer. De Apeldoornse, ook kersvers Nederlands kampioen, werd alleen afgetroefd door Kathrinn Stirnemann en Barbara Prudkova.

Related posts

Locatie bevestigd: NK 2019 op park Watersley

by Juul van Loon
6 jaar ago

Groen en Boelen domineren in eerste X-Treme MTB Challenge

by Juul van Loon
7 jaar ago

Gouden medaille voor Vader op Kos

by Juul van Loon
5 jaar ago
Mobiele versie afsluiten